Koupaliště a kemp Chlumec nad Cidlinou

Koupaliště Chlumec nad Cidlinou
Koupaliště Chlumec nad Cidlinou

Na soutoku řek Cidliny a Bystřice se nachází o rozloze 3,36 ha areál městského koupaliště, které v roce 2010 prošlo generální rekonstrukcí. 

Uprostřed bazénu o velikosti 55 x 50 metrů s celkovým objemem vody 3700 m³ a hloubkou od 80 do 180 cm byl vytvořen ostrov o rozloze 475 m², jehož součástí je letní zážitkový bar. 

Součástí bazénu je dětská dvojskluzavka vysoká 1,7 m a pro dospělé skluzavka vysoká 5,0 m.  Malým dětem je určeno nerezové brouzdaliště tvořící dva bazénky o celkové velikosti 55 m2 a hloubkou vody 10 až 30 cm, kdy horní bazének má šikmé dno a s dolním je spojen skluzavkou.  Dále je pro děti vybudováno dětské hřiště.  Ke sportovnímu vyžití návštěvníků slouží dvě hřiště na plážový volejbal a stůl na stolní tenis.

Součástí areálu je autokemp s možností ubytování ve 20 nových čtyřlůžkových chatkách s velkými zastřešenými terasami nebo vlastních stanech či karavanech.

Sociální zařízení v hlavní budově je společné jak pro návštěvníky koupaliště, tak pro návštěvníky ubytované v kempu či chatkách.  Majitelé obytných vozů a karavanů mohou využít výlevku pro chemická WC. 

Na podzim roku 2012 byl vybudován další objekt sociálního zařízení, který doplnil stávající sociální zařízení v hlavní budově.

Celý areál je pokryt Wi-fi sítí.

K občerstvení návštěvníků slouží letní restaurace.

Kulturní zážitky nabízí po dobu letní sezóny pravidelné čtvrteční hudební večery pod názvem Chlumecké hudební léto.

Pro ubytované je vstup do bazénu zdarma.

QR kód

Kontakty

MapaPřidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!

Koupaliště a kemp Chlumec nad Cidlinou - fotky

Koupaliště Chlumec nad Cidlinou Koupaliště Chlumec nad Cidlinou
Koupaliště Chlumec nad Cidlinou Koupaliště Chlumec nad Cidlinou

Doporučujeme